ČLOVĚČE CHLAPČE,TY SI STŘEVO

17. února 2009 v 19:15 | AngieRyan |  My own world
ČIO ČIKÍÍS!
Ou,tak já konečně píšu deník :D . No jsem dlouho nepsala co ? :D . Ale dneska mám fakt dost,totálně vysmátá. No jako nejvíc,ale za to může Domuš ;) . Dneska mi na ajsku vyprávěla,jak její kámoška vylezla ze školy a zakřičela "I'M ALREADY DONE!" :D . Šmárja,já snad pořád ležím na zemi :D .
Tak ve škole nuda jako vždycky . Teda v hodinách,ne o přestávkách ;) . Jsme se snad ani nic neučili mi příjde :D . Jsem dostala z matiky za 2 kvůli blbý dvojitý-čáře . Aaargh! Pak jsem zachránila třídu tím,že jsem šla jako první na rozhovor,protože ostatní to neuměli :D . No jinak v pohodě . Než zazvonilo na fyziku,tak jsem s holkama ještě rychle udělali hamburgra :D . Dneska bez fotky :D . Já ve spod opět a zas :D. Jinak já vám nevím . Mě asi z mých spolužáků hrabe . Dneska jsem prohlašovala,že bych byla úžasnej chlap a on mi nikdo nevěřil . No to já nechápu :D . Když jsme měli odpoledku,tak jsme se začli koulovat a já s Waflínou jsme zdrhali a ted' před náma vyběhl 'To je on' . Tak my se divili co to je a proč zdrhá před náma . Ale pak kolen nás prosvištěli jeho part'áci . Tak jsme to nechali být a zdrhali dál . Zahráli jsme si na bondovku,takový dvě nenápadky co se schovávaji za autama a nenápadně vykoukávají na svoje spolužačky :D .
Nakonec jsme nějak přežili i poslední češtinu :D . Když jsme pak stáli na zastávce,tak takový výtlemy zase :P . "Štěpno ! Čím ses to ohodil až na kapuci ? je to nějaký bílý" . "Drž hubu ! Není vtipný,když tě ojede učitelka!" . To mě fakt dostalo :D . Štěpna pak se nám tam totálně zdrogoval z horký čokolády,takže pak porazil při nástupu do busu skoro všechno :D . Takže řidič "Člověče chlapče,ty jsi takhle mladý a takovýhle střevo" :D . No já nevím proč,ale já se musela strašně smát ;) . No pak Waflína ze mě páčila co jsem všechno našla u bratra v pokoji,když jsem k němu šla. Protože u něho v pokoji to co se najde..To je něco :D . No radši neřeknu co jsem tam našla :D Stačí že to ví Wafle :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dom Dom | Web | 17. února 2009 v 21:19 | Reagovat

jop, "I am already done" boduje xD

a to, čo si našla v pokoji tvojho úchylného brata ma zaujíma!xD

a teraz hor sa pokračovať v tej našej nechutnej konverzácii na ICQ xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama