JO ON JE SLADKEJ ?

8. února 2009 v 11:48 | AngieRyan |  My own world

I'M AWESOME ;D .
No tak to je poslední dobou moje nejoblíbenější věta :D . Ale včera jsme měli jet na RED BULL CRASHED ICE,ale na Zličíně jim nefungoval ten předprodej a museli bysme jet někam do prčič pro lístky . Tak jsme řekli,že pojdeme na Anděl(Což je Praha,kdyby to někdo nevěděl :D) . Na Andělu jsme zalezli do Terranovy a tam měli výprodeje ;P . Tak jsme si za 20 kč koupili kšiltovku "I LOVE MY DOG" . Jediný problém je,že já nemám psa :D . Ale tak nemohla jsem holky v tom nechat . V úterý si je bereme na tělák,at' učitel čučí :D . No,pak jsme šli na oběd do obchod'áku nahoru do Pandy a protože Panda je hned vedle KFC,tak jsme tam strašně kritizovali KFC (; . Ikdyž nám to tam teda chutná . Rozhodli jsme se,že půjdeme do kina . Jenže v Cinema City nedávali žádný zajímavý film-překvapivě :D. Tak jsme se vydali do Cinema Village . Prvně že půjdeme na "Pohádky na dobrou noc",ale šli jsme na "Podivuhodný příběh benjamina Buttona" nebo tak nějak . U pokladny prvně seděl kluk,který byl milý,ale jako měl 45 stupňů,ale nevadí. Pak jsme šli pro Popcorn a tam byl takový strašně hezký kluk :) . Jmenoval se Michal :D . To víte všímavá . Jenže my jsme si koupili studenstký menu. Tak jsme měli na výběr Slanej,Sladkej,Šunka/sýr. Sice jsme byly 4 holky,ale jenom 3 jsme si koupili studentský menu. No a já nějak přeslechla ten sladkej . Tak Adéla že od každýho jeden a mě to nějak nesedělo,tak jako debil přes celou tu místnost "Jo on je sladkej jo ?" a lidi se na mě divně koukli. "Ten popcorn!" jsem rychle musela dodat. Protože mě chutná jenom slanej popcorn,tak jsem se rozhodla za něj bojovat,takže když ho postavil na pult,tak už jsem byla připravena k akci,jenže mi došlo,že to bude trapný,ale mezitím moje ruka už byla v pohybu,tak jsme s ní práskla o stůl. Takže chudák kluk se bál,že mu ji natáhnu :D . Pak ještě v tom studentským menu bylo na výběr banán v čokoládě nebo lentilky. Ale jak on se nás zeptal . Úplně jako kdyby nám šlo o život. Adéla hned 3 banány,ale mě nechytnaji,tak já s takovým dětským hláskem "Ale já chci lentilky" . Tak holky se tam začly tlemit a on se taky trošku zasmál a podal mi ty lentilky,tak jsem se tak usmála a pořád s tím dětským hláskem "Děkuju" a odešli jsme.
Pak jsem totálně odmítala dát Týně lístky,ale protože jsem měla v ruce popcorn,lentilky i colu a ještě lístky,tak mi tam vylítli na každou světovou stranu. Tak se tam ten kluk začal smát co to trhá. Tak to týna zvedla a dala mu je ... Nakonec jsme se dostali až do sálu . Ale nikdo mi neřekl,že ten film trvá 3 hodiny,takže já už nevěděla jak sedět a pořád jsem tam s sebou mrskala . Nakonec jsme nestihli ani autobus domů v 20:10 a další jel až v 22:20 :D . Tak nás musel Adély táta odvést ;) . Ale moc hezký film :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dom Dom | Web | 8. února 2009 v 12:59 | Reagovat

KFC je shit xD McDonald´s is better xD

a akožeže mal 45 stupňov.....to bolo krásne xD

2 *Ło_OŁi<pOp[cOrN]<3* žHe bY nEw aFfS ? *Ło_OŁi<pOp[cOrN]<3* žHe bY nEw aFfS ? | Web | 8. února 2009 v 20:21 | Reagovat

hééj jasně že spřátelim sry že píšu tak pozdě.. ale ... spřátelim :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama