MEGA GRUPÁČ V ŠATNĚ ANEB SNĚHURKA JE PŘECE NEJHEZČÍ!

19. února 2009 v 17:59 | AngieRyan |  My own world

TÁÁKŽE :D
Dneska jsem vážně něco zažila :D . Omlouvám se za titulek,ale jestli chcete vědět co to znamená,tak si můžete přečíst tenhle deník :D .
Mno takže ranní matika,zemák,čéjina,ájina-jo to byla suplovaná :D a ted' začlo to pro mě zajímavý :D . Prostě kluci z Céčka zas něco vymysleli a napsali mi dopis :D Něco v tomhle stylu "Hele Jany(píšu se jinak:D) tady dominik z c. Chtěl bych ti říc že semi moc líbýš a že u mě máš šanci.Myslím to vážně. Moc se mi líbý tvůj úsměv. Skus to semnou prosím . Určitě si říkáte,že neumím psát :D Líbíš s tvrdým :D Ale já to napsala tak jak mi to napsal on i s chybama :D . Mno a já jsem odmítala si ten dopis vzít, tak ho Pavel(toe jeho kámoš z devítky) vzal a napsal to na tabuli před celou třídou :D . A pak přišel Dominik a on mu to ukázal :D . Tak já takovej výtlem a Dominik na mě "Já tě strašně miluju" a ted' ten Pavel "Bude soulož" :D:D . No já z toho výrazu nemohla :D . Pak do mě strčil abych vlítla na Dominika,ae strhla se menší kdy jsem je vykopala ze třídy ;). Celou matiku jsem přemejšlela co s tím dopisem udělám . Celou odpoledku jsem taky přemejšlela a nakonec jsem to vymyslela . Vzala jsem si červenou tužku a opravila mu ty chyby . Pod to napsala Nauč se psát,broučku! A předala mu to .
Ale to je už jedno,pak jsem napsala ještě jeden dopis,ae ten radši zveřejňovat nebudu :D .
Mno,ale před odpoledkou jsme byly namáčklí v šatně a ted' tam do někoho strčili a to bylo takový domino :D . a já ležela vespod! To si ze mě dělaj srandu ne ? . Ale když se všichni zvedli,tak Dominik z moji třídy :D . Do mě strčil a někdo do Kačky,takže jsme se střetli uprostřed a od sebe odlítli. Tak se všichni na nás zase skáceli . A ted' jsem tam ležela a nemohla dejchat. "TYVOLE MEGA GRUPÁČ!" ozvalo se nademnou a já otevřela oči a koukla . No ty vole David :D . Ten mi ještě scházel . pak jsme se opět zvedli a holky zdrhali na oběd ;) .
Jinak se nic moc nestalo ... Občanka nic a pak rodinka .
Jsme psali nějaký nudný hemzy na nějakej papír co jsme měli odevzdat a Honsík se tam prohlížel v zrcátku a učitelka mu ho šlohla a prej "To nevíš,že nejkrásnější je sněhurka ?" :D . Mno bylo toho víc úchylnýho,ale to radši nepsat ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MuFfiNnQ@ »» vErY laFFF SB!! MuFfiNnQ@ »» vErY laFFF SB!! | Web | 19. února 2009 v 20:10 | Reagovat

Aojjjjjjjík!! Co nového u tebe? Už sis určo všimla,že mám NEW dezz xD Mno a chci upozornit,že v nejbližší době bude zkouška SB,páč se mi zdá,že  někdo vůbec nechodíte!

LOL xD

2 Dom Dom | Web | 21. února 2009 v 11:06 | Reagovat

jezuš márjá xD  "se mi líbý tvůj úsměv"..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama