UNFORGOTTABLE VIEW 0.2

16. února 2009 v 20:18 | AngieRyan |  Unforgottable ViewDalší díl ;) . Snad se bude líbít ...

"A doprd*le" vypadne z Angely. "Cože prosím ?" vykulí na ní ten kluk svoje modrý oči. "Promiň. Ale u mě hoří a chybí mi hasicí přístroj" prohlásí Angie s překvapivě až klidným hlasem. "Proč si nezavolala hasiče ?" vykulí na ní po druhý oči. "Protože můj mobil HOŘÍ!" zaječí . "Aha" vyhrkne taky a začne se hrabat v kapsách. "Co se děje ?" přiběhne Pierre. "HOŘÍ!" zařvou oba co stojí ve dvéřích. "Fakt ?" zeptá se Pierre. "JO!" dostane jasnou odpověd' . "Uhněte jdu hasit!" chytne Pierre hasící přístroj a vběhne k Angely do bytu. "To chci vidět" vyběhne za ním Angie. "Já taky" přidá se k ní ten modrooký kluk. "Aaargh!" řve Pierre a hasí oheň jako v nějakým akčním filmu. "To je boží!" rozplývá se tam Angela. "Já vím! Ale otevři balkón a všechny okna!" zařve Pierre. "Ty jo! Lidi čím dál tím víc řvou" ušklíbne se Angie a neochotně odběhne otevřít všechny okna a dveře na balkón z kterých se ten černý kouř vyfučí . "Jsem superman!" položí Pierre vedle sebe hasící přístroj. Opráší se a koukne na Angelu. "Jo děkuju! Už nikdy nebudu restovat toust a koukat se na televizi a nevnímat čas" řekne Angie jako nějakou básničku . "A ještě ?" nadzvedne Pierre obočí . "To je jak ve školce. Slibuju!" dodá otráveně Angie. "To je lepší" přikývne. "Ehrm!" odkašle si ten modrooký co takhle sleduje jejich divadlo. "Copak bys chtěl ?" otočí se na něj Pierre a zjevně mu to docvakne. "Jo aha! Takže Angelo,tohle je Sebastien alias Seb a Sebe,tohle je Angela" představí nás. "Těší mě" usměje se na Angie. "Ou" vypadne jako jediný z ní. "Teda..Mě taky" probere se Angie. "Tý jo!" ušklíbne se na ní Pierre. "Co ?" nechápe . "Lidi,já už musím. Ale tak se mějte" rozloučí se Seb a zmizí. "Ty!" ukáže na ní Pierre. "Co já ?" nechápe Angie pořád. "Tobě se líbí Seb!" vyhrkne pobaveně. "Vždyt' ho znám 2 minuty a první co jsem mu řekla bylo doprdele!" hájí se Angela. "No tak si myslíš,že je sexy!" ukončí to Pierre. Už se chystá na odchod. "Pierre ?" zeptá se Angie opatrně a Pierre se na ní otočí. "Nemáš prosím tě nějaký jídlo ?" nahodí prosící kukuč. "Pod jednou podmínkou"usměje se na ní. "A to ?". "Uznáš,že jsem superman a že si myslíš že Seb je sexy!" vybalí na ní. "Pierre ty seš superman! A můžeme jít" odhodlá se Angie úmyslně přeskočit Pierrovou poslední podmínky. "A to poslední ?" zastaví ji Pierre. "Myslím si,že je sexy" zabručí otráveně. "Neslyším!" dělá Pierre hluchýho. "Myslím si,že Seb je sexy!" zařve Angela,tak aby jí pořádně slyšel. "A mám to nahraný!" strčí Pierre zpátky do kapsy svůj mobil a spokojeně odchází. "Cože ?" zapiští Angie a rozeběhne se za Pierrem a doufá,že se jí povede získat jeho mobil,aby mohla vymazat věc,kterou by nikdy nikdo neměl slyšet.


Vlastně to vypadalo,že ke dnešní snídani vůbec nedojde,protože Pierre měl co dělat,aby přežil jeho mobil i on sám. "Tak co tě vlastně přivádí do Montrealu ?" zahájí Pierre přátelskou konverzaci . "S tebou se já nebavím" ušklíbne se na něj Angie . "Ale no tak! Jámu to přece nepustím!" oplatí jí úšklebek.
"Já vás kluky znám"koukne na něj podezíravě . "Ale já jsem jiný!" obhájí se Pierre. "Tak jo. Prej jsou v Montrealu hezký chlapi!" odpoví nakonec na první Pierrovou otázku . "Jo to vím" naznačí,že tím myslí sebe. "Jo jasně . Totálně boží!" ušklíbne se Angela na něj. "Pche! Ani netušíš jaká je to makačka takhle vypadat" poplácá se Pierre hrdě na hrudi . "Nevím,ale mám bráchu,který tráví 6 hodin před zrcadlem denně" pokrčí rameny. "Není gay ?" koukne na ní s otevřenou hubou Pierre. "Teda promiň.. To je jenom reflex já tam totiž trávím sotva 10 minut" omluví se. "Ale v pohodě" zasměje se Angela. "Ne vážně,proč seš v Montrealu ?" koukne na ní se zájmem. "Já nevím.Potřebovala jsem změnu" rozhodí rukama. "Tak to seš na pravým místě. Tady to žije . Jsou tady fešný chlapy…" zarazí se Pierre při poslední větě,kterou vypustil z huby . "No to nedokážu posoudit,ale holky jsou krásný. A jestli budeš chtít s někým seznámit . Přijd' za Pierrem ten zná každýho" řekne pyšně . "Jasně. Seznam mě s nějakou holkou . Aby byla v pohodě,žádná barbína a aby byla trošku jetá" usměje se Angela. "Myslím,že jednu takovou znám…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dom Dom | Web | 16. února 2009 v 20:27 | Reagovat

jako...jéééé :)

bože, ale fakt, živý obraz Pierra á lá superman....mám xD

ok, Pierre je úžasný xD strašný magor, ale já ho žeru xD

POKRAČKOOOOOOOOOOOO!!!!!! :-*

2 Tess Tess | Web | 17. února 2009 v 12:11 | Reagovat

bozee..... boze..!!! umres!!! boza... jak ja se zacala buchat u toho supermana!!!

pry 10 minut.... cha.... cha.... !!!

[dalsi komentar ktery ztraci smysl] xD xD xD xD

next "level" please!!!!!!!!!!!!!!!

3 MuFfiNnQ@ »» Twéééé věrné LAFFF SB 4EVER!! MuFfiNnQ@ »» Twéééé věrné LAFFF SB 4EVER!! | Web | 17. února 2009 v 13:57 | Reagovat

Jůů,upee úža!!

Plz hlásneš pro mě?Jnm jestli chceš...Dostala bys jmenovku xD

Mám odkaz na blogu...

4 kamusa kamusa | E-mail | Web | 17. února 2009 v 17:38 | Reagovat

ahoj psala si mi o spřátelení -  ráda spřátelím , jdu si tě hned přidat tak jestli ta nabídka ještě platí tak si mně pak tky přidej:) JInak moc hezkej lay

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama