UNFORGOTTABLE VIEW 0.4

18. února 2009 v 21:40 | AngieRyan |  Unforgottable View

U tohodle dílu fakt moc děkuju Domuš za inspiraci ;)

"Čekej mě v 7" usměje se Pierre a zmizí dolů po schodech. "Tak jo no" pokrčí Angela rameny a zmizí do svého bytu . "Měla bych si asi pořídit novou kuchyňskou linku a taky práci" zamyslí se při pohledu na ohořelou část kuchyni .Vzhledem k tomu,že do 7 večer je času dost,tak se jde podívat na svoji novou mobilovou lásku .
S oblečením si Angela už pár let nedělá starosti. Je to totiž člověk,který miluje párty a mládí trávila tím že chodila z jedný párty na druhou .

"Holka! Dělej . Já chci jít a chci pííít!" klepe Pierre na dveře a zpívá si nějaký song,který asi právě vzniká v jeho hlavě.
"Boží písnička!" otevře mu Angela dveře a usměje se.
"Oh! Slečno,nechybí vám dneska doprovod ?" mrkne na ní s úsměvem.
"No to teda nevím! Když budete nejhezčí na párty,tak jo"
"Hele jako. Bouvier je ten nejhezčí na každý párty" opraví ji Pierre trošku dotčeně .
"Aha. Tak to si teda užiju" ušklíbne se Angie.
"Se mnou si užije každej" usměje se na ní.
"Každej ?" začne se Angela smát.
"Každá!" opraví se a radši táhne Angelu dolů po schodech,než aby zase prohlásil něco co by mohla Angela pochopit špatně.
"Kam jdeme ?" zajímá se Angela.
"K jednomu kámošovi" odvětí Pierre .
"Je sexy ?" zastaví se Angie.
"Ne víc než já" ušklíbne se na ní Pierre a opět ji táhne dál,zatím co zodpovídá otázky jak jeho kamarád asi tak vypadá . Už vážně pochybuje o tom,že dneska vůbec bude mít nějaký doprovod.
"Jsme zde" ukáže na krásný velký barák a gentlemansky podrží branku. "Wauw!" vypadne z Angely a ohromeně vkročí na pozemek.
"A jdeme" otevře Pierre dveře. "Za mejch maldejch let se ještě zvonilo" ušklíbne se na něj Angela. "A za mých mladých let se mluvilo ještě spisovně a mimochodem,já jsem zvanej na každou párty v Montrealu a nemusím ani zvonit" vysvětlí Pierre.
"Á! Pierre! Chlape! Tak koho si to dneska přivedl ?" přijde k ním vysmátej kluk.
"Ale Chucku,tohle je moje nová sousedka Angela. Angelo,tohle je ten kámoš Chuck" představí je .
"Ta co se opalovala v oblečení ve stínu ?" zeptá se Chuck a Pierre jenom přikývne.
"Promiň . potřebuju si něco s ním vyřídit" omluví se Angela a poprvý za tento večer táhne ona Pierra.
"Vždyt' ten kluk má boží…. Ehrm.. Pierre komu si to všechno řekl ?" koukne na něj se zájmem a přitom se musí udržet,aby nemluvila o tom,jak se jí líbí jedna část těla Chucka.
"No s pár klukama jsem si hned o tom pokecal na skypu. Ale tos mi nezakázala,tys mi jenom řekla,že nemám říkat nic o tom co si myslíš o Sebovi" pokrčí Pierre rameny a vydá se na lov pití.
"Cože si to o mě myslíš ?" přistoupí k Angele Seb.
"No…No…To…Nic konkrétního" vypadne z ní. Angie byla většinou člověk,kterýho napadne hned nějaká dobrá výmluva,ale to bude tím montrealským vlivem.
"Aha" přikývne Seb.
"A Sebe,kde že to bydlíš ?" zamluví to rychle a vezme si pití.

Angela a Seb si překvapivě začli dobře rozumět. Prokecali už spolu skoro hodinu. Když jsou zrovna v zajímavým rozhovoru o tom,jak se jim líbí nový film Willa Smithe,tak se stane něco co radši oba budou sledovat,než aby řešili film.
Pierre vyskočí na stůl a začne řvát nahlas "Aaaargh! Aaaaargh! Aaaaargh!" . Všichni přítomni na to zaujatě koukají,protože to se nevidí každý den. Pierre se u toho ještě divně kroutí a hladí si břicho. "Aaaargh! Aaaargh! Aaaare you ready to going crazy ?!" vykřikne v závěru a všichni v tom vypuknou smíchy. "JO!" vykřikne nějaká holka a skočí po Pierrovi. Přeletí pěkný kus pokoje než přistanou na zem.
"Tak ty jsou jetý!" přikývne Chuck a vybuchne smíchy.
"Nechceme jím spíš nechat trochu soukromí ?" koukne na oba Seb.
"Hm. Nebo to sledovat" nadzvedne Angela obočí. Chuck a Seb se jenom na ní nevěřící kouknou. "No tak myslím že půjdeme" rozhodí rukama a odejde.

Druhý ráno se Angela probudí a překvapivě ji nic nebolí. Ale ani si zbytek večera nepamatuje. Ale to se nestalo poprvý. Angie se rozhodne,že se půjde nadýchat trošku čerstvého vzduchu, ale než stihne vylézt na balkón,tak se ozve klepání na dveře. "Jé nevzbudila jsem tě ?" vykulí na ní nějaká holka oči,když otevře dveře. "Ne. Já se jenom nestihla upravit..Ale neznáme se odněkud ?" zajímá se Angela. "Možná ze včerejší párty" pokrčí rameny. "Jo! Ty si ta co skočila na Pierra" vzpomene si Angie a musí v sobě držet smích při tý představě. "No to budu já. Ale prosím tě nemáš nějaký prášky na hlavu ? Tvůj soused toho asi moc vypil"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 "Ta co skočila na Pierra"....xD "Ta co skočila na Pierra"....xD | Web | 18. února 2009 v 21:58 | Reagovat

loooooool, looooooooooooooooooooool, looooooooool....xD

Dobre, kľudná som xD To je nádherné xD To je úžasné...

To je neskutočne vtipné xD I LOVE IT! xD

Uuuuf, nečakaj nič logické, alebo rozumné xD

Len FAAAAAAAAAST pokračko xD

krásne :-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama