Duben 2009

SCREENS

30. dubna 2009 v 19:00 | AngieRyan |  Sebastien Pix
  • Přednastavený

BLONDIE

30. dubna 2009 v 17:34 | AngieRyan |  David Pix
  • Přednastavený

NEBUDU TU...

29. dubna 2009 v 20:57 | AngieRyan
Ahojte lidičky a hlavně SBéčka . Já tady nebudu od zejtřka až do neděle.
Nastavím nějaké články,ale nevím jestli se zobrazí,protože minule se nezobrazili.
AngieRyan
»Krátký Message :P

HELLO THERE,THE ANGEL FROM MY NIGHTMARE

28. dubna 2009 v 20:38 | AngieRyan |  My own world
Untitled-1-1.gif picture by MissAngieRyan
HELLO THERE!
Mno tak jak se máte ?
Já se mám docela dobře. Akorát že mi praskl nehet přesně v půlce a hrozně to bolí. ARGH! Nesnáším to přetlačování v šatnách. No,ale tak vám popíšu tak nějak jenom to nejdůležitější.

I'M YOUR NEXT BOSS! :D

26. dubna 2009 v 19:49 | AngieRyan |  My own world
Untitled-1.gif picture by MissAngieRyan
Čau ne ? :D
No já vím :D . Mám zas tu svou strašně vtipnou náladu :D . Já vám řeknu proč :P .
Jsem dneska byla power-shopovat :D . Tak se nazývaji moje mega nákupy-no já se fakt cítila jako nějaká celebrita,když jsem se valila přes obchod'ák s 50-ti taškama :D . Ale fajnej pocit :D . To víte-Praha-tam najdete věcí na nakupování :D . Já třeba jedu do obchodního centra jednou za tejden na celou sobotu,když já si skoro nikdy nic nekoupím,páč se mi nechce utrácet vlastní love,tak čekám až mi daj rodiče :D . A dneska šla máma se mnou,takže sponzoring zajištěn :D .
Ale detail :D . Za dva tejdny je v Dánsku biřmování :P . Víte co to je ? Jestli ne,tak si to vygooglujte :D:D . Ale většina z vás to asi ví ne ? .
Takže jde o to,že náš bejvalej soused bude biřmovanej-ano,ano :D . A tam vás prostě pozvou na velkou párty,která se koná po každým biřmování :P . Takže to mě zabíjí :D. Musela jsem si koupit nějaký oblečení na tu párty :P . Takže jsem si byla koupit ty věci a proběhla jsem snad 100 obchodů,páč jsem prolítla celý Palladium :D a pak ještě Metropole :P .
A řeknu vám-nejlepší obchod je Springfield :D:D . Jsem tam našla takový věci a vypadám v tom jako nějaká manažerka :D . Takže proto ten název :P
Jej . Já fakt zním jako nějaká Barbie :D:D . Ale detail :D .
Musím už běžet . Možná něco ještě přihodím,třeba svoji novou story :P

UNFORGOTTABLE VIEW 1.5 THE END

25. dubna 2009 v 21:28 | AngieRyan |  Unforgottable View
Poslední díl :) . Snad se bude líbit :)
Akorát,že mi nejdou psát konce :D:D

JAK JÁ BYCH JELA DO NEW YORKU..

25. dubna 2009 v 17:44 | AngieRyan |  My own world
Já vám nevím :D . Já bych prostě jela do NY :D:D . Tak jsem si pohrávala s jednou fotkou ..
Já vím je to slabota,ale tak co mám přidávat ? :D

HLAVNÍ TÉMA RODIČŮ OD NÁS ZE TŘÍDY?

25. dubna 2009 v 14:06 | AngieRyan |  My own world
Ehrm :D .
Omlouvám se za obrázek ... KDyž já už nevěděla jakej obrázek sem dát :D . Ale když kouknete dolů na ten obrázek,tak tam máte AWESOME prostě se vracím k tomu slovu :D .
Stejnak.... Ten nadpis je jasnej ne ? Já už vám psala,že byli třídní schůzky a když jsem včera přišla do třídy,tak třičtvrte třídy-''No,co jste dělali na tý tvý párty,že tvoje máma musela vymalovávat půlku baráku ?!'' . Jo,byl to šok,že to všichni vědí :D .
Když on to pak Matěj vysvětlil,že prej-Máma stála před kabinetem Matiky,aby šla k matematikářsce a povídala si tam s Kaččinou mámou-ta její máma začla vyprávět,že Kačka musela na pohotovost po tý párty,že měla něco s rukou. Takže máma taky začla vyprávět. Jak musela umejvat pračku po Stázce(radši nevědět co tam dělala :S) . Jak musela vymalovávat půlku baráku a jak to,tak vyprávěla,tak se přidalo víc a víc rodičů :D .Takže to tam řešili,protože fronta k matematikářce je vždycky strašně dlouhá,takže ostatní se dozvěděli nějaký věci,co by se normálně nedozvěděli :D . Ale stalo se to hlavním tématem rodičů :D . A taky nás potom :D:D . Ale,tak co že ? Rodiče aspoň měli co probírat na třídních schůzkách :D .
Jinak včera Problém podepisoval petici pro kámošku-já u toho bohužel nebyla :/ . Ale to je jedno ne ? Akorát mi pak David přivodil takovej mega šok...
Debil mi začne ječet do ucha,když mu něco vyprávím ze zemáku. :D .
Ale to už jsou osobní problémy :D
Love&Peace
AngieRyan
P.S. Neměli byste někdo nápad na název story,která je jako propojena minulost-budoucnost ? Taková ta FUTURE :D . Ae ne naše FUTURE... No nemáte prostě nápad ? :P

NEW DESIGN!

25. dubna 2009 v 10:03 | AngieRyan |  News
Nový layout . Myslím,že po celkem dlouhý době :P . No tak jedenáct dní :D:D .
Ale budu ráda za komenty,protože to je první design v tomhle stylu :)

SP WALL

24. dubna 2009 v 20:35 | AngieRyan |  SP Walls
Jsem už dlouho nedělala nějakou grafárnu :D:D . Takže tu je wallpaper se SP :)
UInspiraci jsem měla na jednom blogu,ale ted si nepamatuju stránku

LALALA

23. dubna 2009 v 20:41 | AngieRyan |  My own world
Ahoj . Já jenom,že se ted' nehlásím,protože makám na nový story... Je to strašně zamotaný.
Ale to není ani,tak ten problém . To víte,dneska byli třídní schůzky. A ona máma byla po nich v pohodě! Já čuměla :D. Akorát,tam jedna učitelka mámě říkala,že Problémův kámoš bere drogy :S . Pché! Už to prej řešej...No nebyl ve škole dlouho...
Ale máma neví kdo je Problém :D . Takže dobrý. Já vám dávám jenom rychle vědět,takže já zas mizím :P

CO ŽE TO JDEM LOVIT ?

19. dubna 2009 v 21:41 | AngieRyan |  My own world


Prostě ta fotka tady bude podruhý . Já ji prostě žeru :D .
Ahoj mimochodem :D .
Já vím,že jsem říkala,že tady přibyde víc článků a fakt,že jo od zítřka!
Ale tak to mi musíte věřit :) . Dlouho jsem se neozvala :D . Jsem spala u kámošky a včera jsme se vydali do metropole :D . No úžasný :D .
Jsem si tam koupila takový úžasný krat'asy . Fakt úpe krásný a takový úža náramky.
Ale co se stalo hlavním tématem dne ? :D . To bylo,když jsme byli v KFC(ano Dommie znám tvůj názor na KFC :D . Očekávám ho v komentářech :D) a hned vedle je kino. A oni odtamtud vylezli takový krásný kluci! :O . Tak jsme za nima hned vystřelili a špehovali je :D:D .
Asi si nás všimli páč se na nás otaáčeli,ale nevadí... Oni se však zastavili u takovýho stánku,kde jsou hry jako společenský a vybírali si je . Tak mi nenápadně kolem nich prošli . Ale Týnuše nás od nich opdtlačila a za náma šli další fešáci a ty na nás tak blbě koukali :D:D .
No pak odešli a my za nima . A stihli jsme je vyfotit! dvakrát :D:D .
Jo tohle je můj přehnaně dlouhej deník :D
A fotky-mimochodem nejsou moc kvalitní :D

ENJOY THE BEST AND FUCK THE REST!

16. dubna 2009 v 18:54 | AngieRyan |  My own world
HEY PARTY PEOPLE :)
No . Jste nečekali takovej obrázek na začátek co ? :D . Já prostě umím překvapit :P . Ou jé . Mimochodem rozdávám sebevědomí :D . Dneska jsem zjistila,že ho mám až moc,takže se ho musím zbavit...
Argh! Dneska mě fakt tak strašně naštvali kluci :/. Oni prostě pořád musej polejvat vodou na zastávce! Fakt nechápu proč. Jo,jasně umejou vás,ale k čemu vám to je když vás pak nepustěj do busu ?! PCHÉ!
Ou... Docela jsem si oblíbila motto 'ENJOY THE BEST AND FUCK THE REST!' . Tak jako docela to sedí ne ? :D .
Jinak jsem koukala asi po pátý na Stmívání :D . Ano...Nepropadla jsem zas tak Edwardovi...Edwardovi ne...Ale Jasperovi!
On má prostě tak úžasný oči :D . Ne fakt mě se líbí :P . A už jsem chytala takovou Jasper-manii,ale .... Pak přišla fotka,která je nahoře na začátku tohodle článku a já se prostě musela vrátit k Sebovi-Né,že bych ho opustila,ale prostě... SEB LEFEBVRE IN MY HEART FOREVER! Jo,ale dělí se tam ještě o místo s Tomem Delongem,Johannesem Halbigem,Jacksonem Rathbonem....No dělí se s docela dost lidma,ale prostě...Seb je na prvním místě :). Budu si muset tu fotku hodit do mobilu co nejdřív,protože už cvokám z toho,že pořád jenom koukám na ní u počítače...
Jinak vám musím říct...Dneska jsem se fakt předvedla :P . Při zemáku... Mě učitelka zkoušela z Brna..Asi netušila,že jsem napůl Brňanka. HAH! Její věc né ?
Lidi,já vám slibuju,že sem bude přibývat víc článku...Asi tak od zejtřka až :P . Páč ted' musím psát UV a pak ještě PAJD ;) .
No jo...Skoro bych zapoměla :D .¨Včera jsem zjistila,že Problém má fakt dlouhej jazyk :P . Když jsem to vyprávěla kámošce,tak ta už co jem s ním nedělala :D . Ale ne,nic jsem s ním nedělala..
On prostě ten jazyk vyplázl a proto jsem to zjistila :D . Ano,ano... Koukám tam kam nemám :D . Tak já zas mizím a pokusím se vám sem něco hodit :) .
AngieRyan (;

UNFORGOTTABLE VIEW 1.4

14. dubna 2009 v 21:36 | AngieRyan |  Unforgottable View
Takže :D . Další díl... Trošku podle Přátel,ale snad vám to nebude vadit..Jo a omlouvám se,že David je za takovýho tupouna,ale někdo to musí bejt :D . A na Davida to prostě sedí :D

NEW LAY!

14. dubna 2009 v 19:30 | AngieRyan |  News
HELLO :D .
Jsem udělala novej design :D . Sice je propracovaný jenom to záhlaví,ale mě se líbí :D .
Já se fakt omlouvám za ten text v tom záhlávku :D . Prosím neřešte to moc..Já prostě mám zas svoji jetou náladu :D
Budu ráda za komenty a kdyžtak můžete kouknout na starý designy TADY!

Takže,Takže :D

13. dubna 2009 v 19:34 | AngieRyan
Ahoj :D . Opět a zas ...
Potřebuju teda poradit :D . Co si myslíte,kdybych udělala to album s fotkama aby vypadaly asi takhle
Hlavně se nesmějte moji fotce,vypadám tam blbě..Jak vždycky,ale prostě podstatný je jak to je udělaný...Nebo to mám udělat v takovým jiným stylu například takhle ?
Já fakt nevím .. Asi se mi víc líbí to druhý,ale prosím porad'te :)

JSEM DOMA :D

13. dubna 2009 v 18:41 | AngieRyan
Ou jé :D .
Omlouvám se,že jsem tady dlouho nebyla,ale já byla v Třeboni a neměla jsem čas se dostat ke kompu ... Ted' jdu udělat nějaký fotky do mýho foto-alba AROUND THE WORLD :D . Kdyžtak vám sem hodím jednu fotku nebo tak :D . Abyste mi poradili,jestli to takhle můžu zveřejnit :D . Tak očekávejte můj výtvor :D:D

I'M ALIVE :D

8. dubna 2009 v 8:25 | AngieRyan |  My own world
Hey!
Tak já se zase hlásím :D . Říkám vám... Ty prázdniny to je úžasná věc :D . Ale nevím proč tady straším takhle brzo,když můžu spát dlouho :D .
Já vám musím něco zdělit normálně :D .
Včera jsem koukala na 'Teorie velkého třesku' . No já myslela,že umřu ... Ten dabing je naprosto hroznej!! Sheldon už nemá ten svůj úžasnej hlas,kterej prostě dělá ten seriál úžasným.
Ještě,že to mám na kompu originál :D .
Včera jsme ve škole psali jakýsi testy o EU ... No úplná pakarána,ale neučili jsme se kvůli tomu 3 hodiny,tak pohoda :D
Dneska mě čeká úžasnej den :D . Jdu s kámoškou na zmrzlinu... A ještě ji platím :D . Ale moc mi to neva :D . Jinak u ní budu spát,takže asi nic moc nepřihodím... Ale třeba nebudu zas tak líná a přihodím nějaký články :D:D .
Já fakt nevím co vám mám psát... Nic moc zajimavýho není,akorát máme s Problémem kritický období :D . Ale tak to je už celkem dlouho :D . Člověk o něj zakopavá,no strašná věc .
Ale chtěla bych se vás zeptat ... Taky máte tak strašně úchylný kluky ve třídě ? . U nás jsou čím dál tím víc úchylnejší... Ale to ta puberta ne ? :D .
Jinak jsem kvůli těm debilům chytla úžasnou rýmu,páč nás polili na zastávce,zrovna když se zatáhlo... AARGH! Ani busem jsem kvůli tomu nemohla jet a musela jsem jet s tátou :D .

UNFORGOTTABLE 1.3

5. dubna 2009 v 21:28 | AngieRyan |  Unforgottable View
Ou :D . Konečně pokráčo :D:D .

THE FUTURE IS SIMPLE PLAN 0.5

3. dubna 2009 v 19:29 | AngieRyan |  The future is Simple Plan
Další psychodíl :D . je to prostě se mnou zlý :D . A chudák Dommie to musela trpět :D Ale tak problémy nastanou vždycky :D